Działka rekreacyjna blisko morza

Działka | Sprzedaż | Jezierzany

320 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
320 000 PLN
Cena za m2
106 PLN
Pow. działki
3 000 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Numer oferty
1/14332/OGS

Opis

Z przyjemnością przedstawiam unikalną okazję nabycia działki nad Morzem Bałtyckim, jednocześnie w bliskim sąsiedztwie urokliwego jeziora Wicko. Ta malownicza działka o powierzchni 3034m² położona jest w jednym z najbardziej pożądanych rejonów przybrzeżnych, oferując niezwykłe możliwości.


Główne cechy oferty:
Położenie: Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, ok. 3 km do piaszczystej plaży Morza Bałtyckiego. Dodatkowo, w pobliżu znajduje się urokliwe jezioro, które jest idealne dla miłośników wodnych atrakcji. Panuje tu nadmorski mikroklimat.


Dostęp do infrastruktury: Działka jest skomunikowana z drogą gminną poprzez drogę dojazdową nr. 115/10, która jest już w cenie nieruchomości. 


Inwestycja z potencjałem: Ta działka to również świetna inwestycja. Dzięki rozwijającej się turystyce nadmorskiej, jest duże zapotrzebowanie na nieruchomości w tej okolicy. Będzie to doskonała okazja do stworzenia własnego domu letniskowego lub prowadzenia biznesu związanego z turystyką. Działka posiada aktualne warunki zabudowy na 6 domków letniskowych. Istnieje biznesplan dla tej nieruchomości.


Media: Działka jest ogrodzona siatką ocynkowaną z bramą wjazdową, doprowadzono złącze elektryczne 400/230V (moc do uzgodnienia z Zakładem Energetycznym – kompleks posiada swoją stację transformatorową), woda jest z własnej studni, nasadzenia drzew: tuje, wierzby i brzozy;


Wymiary oraz kształt działki: działka o kształcie prostokąta o wymiarach 67m x 46m. 
To idealne miejsce dla tych, którzy pragną odetchnąć od miejskiego zgiełku i czerpać radość z natury. 


Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub oglądania - po więcej informacji prosze dzwonić lub napisać SMS.

Dodatkowe informacje

Ogrodzenie
Siatka
Wydane warunki zabudowy
Tak
Aktualne pozwolenie na budowę
Tak
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Droga dojazdowa
Utwardzona

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Like a Dream Properties Artur Miszczak z siedzibą przy Poprawna 138P, 03-984 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro.likeadream@gmail.com… czytaj więcej

© 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM