Wszystko zaczyna się od rozmowy. Zapraszam Was na niezobowiązujące spotkanie przy pysznej kawie lub rozmowę online. Opowiecie mi o swoich marzeniach i pomysłach dotyczących Waszego wyjątkowego dnia. Poznam Wasze oczekiwania i wyobrażenia, na podstawie których przygotuję dla Was spersonalizowaną ofertę, a następnie podejmiecie decyzję o naszej dalszej współpracy.

Zaakceptowana i podpisana umowa daje zielone światło do rozpoczęcia wspólnej drogi w planowaniu Waszego ślubu i przyjęcia weselnego. Przedstawiam Wam harmonogram prac oraz szacowany budżet Waszej uroczystości, który aktualizowany jest na każdym etapie przygotowań, co da Wam komfort i kontrolę nad wydatkami. Przez cały ten czas jestem do Waszej dyspozycji służąc radą i wsparciem.

W dniu Waszego święta przejmuję na siebie cały stres związany ze szczegółami organizacyjnymi oraz ostatnimi przygotowaniami. Kontroluję przebieg dnia zgodnie z ustalonym scenariuszem.  Odpowiadam na wszystkie pytania i wątpliwości Waszych gości, obsługi czy podwykonawców. Wam pozostaje tylko skupić się na przeżywaniu tego wyjątkowego dnia i czerpać z niego ile się da.